Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Bursaspor Komisyonu Gönüllü Başvuru Formu

Değerli Bursaspor Gönüllüleri…

Rumelifed olarak, kurduğumuz Bursaspor Komisyonu çalışmaları dahilinde gönüllülerimizi arıyoruz. Bu komisyon içerisinde tüm Rumeli camiasından isteyen herkes görev alabilir, içerisinde bulunabilir. Federasyonumuz içerisinde herhangi bir derneğe üye olma zorunluluğunuz yoktur. Komisyon içerisinde bulunabilmek için tek şartımız, Bursaspor kongre üyesi olmuş olmanızdır.

Eğer Bursaspor Kongre üyesi değilseniz, Buraya Tıklayarak, Bursaspor Kongre Üye Formunu indirebilir ve gerekli resmi işlemler için https://www.bursaspor.org.tr adresi üzerinden resmi aşamalarınızı tamamlayarak üye olabilirsiniz. Eğer bu konuda bir desteğe ihtiyacınız var ise [email protected] adresinden bizimle de iletişim kurabilirsiniz.

Bursaspor Komisyonumuzun Amacı;

  • Rumeli Camiası İçerisinde, Bursaspor Kongre Üyelerini Bir Araya Toplamak
  • Bursaspor hakkında gelişmeleri takip ederek, gerekli gördüğü konular hakkında ortak fikir beyan etmek ve bu konuda basın toplantısının düzenlenmesine olanak sağlamak.
  • Kongre üyeleri ile birlikte ses getirecek organizasyonlar düzenlemek ve kongre üyelerini dahil etmek.
  • Önemli görülen tüm maçlarda, Bursaspor kongre üyelerine maçı stadyumda izlemek konusunda davetiye ve hatırlatmalarda bulunmak.
  • Komisyon Gönüllüleri ile beraber ortak fikir sergileyerek, yeni projeler geliştirmek ve uygulamak.

Bu komisyon çalışmalarında, sizlere bir Bursaspor hayranı ve gönüllüsü olan Bursaspor Komisyonu Başkanımız Sevgili Şaban Serbest destek olacaktır. Kendisi hakkında detaylı bilgiye, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeşil Beyaz Düşler de Görüşmek Dileğiyle;

 

GÖNÜLLÜ BAŞVURU FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

 

Aklınıza takılan bir konu olduğunda [email protected] adresi ile istediğin zaman iletişime geçebilirsin.